  • AC-DC Merchant Power Supply - Desktop PC
  • Stealth recovery Trr = 35ns (@IF= 15A)
  • Max Forward Voltage, VF = 2.6V (@ TC = 25°C)
  • 600V Reverse Voltage and High Reliability